Serwis i Akcesoria
Przeglądy samochodów Škoda Przeglądy samochodów Škoda

Przeglądy samochodów Škoda

W Škodzie zadbamy o to, by podczas przeglądu sprawdzić w Twoim samochodzie każdy szczegół.

 

Wykonywanie regularnych przeglądów pomoże Ci utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym, dzięki czemu będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Škoda do nowo zakupionych przez Klientów modeli (z obecnej oferty Škody) oferuje dwa okresy przeglądowe: QI6 oraz QI4.

 

QI6 przeglądy

QI4 przeglądy

W tym wariancie Twój okres przeglądów jest stały. Przegląd wykonujesz do 30 tys. km lub do 2 lat. Wymiana oleju następuje maksymalnie do 30 tys. km lub do 2 lat.W tym wariancie Twój okres przeglądów jest stały. Przegląd wykonujesz do 30 tys. km lub do 2 lat. Wymiana oleju następuje co 15 tys. km lub 1 rok.

 

 

 

 

Przegląd roczny

Zgodnie z listą producenta między innymi: sprawdzenie oświetlenia zewnętrznego, przedniej szyby, stanu hamulców, poziomu płynu hamulcowego, poziomu oleju, stanu akumulatora, stanu opon i zestawu do naprawy opon.

 

Przegląd olejowy

Wymiana oleju i filtra oleju, sprawdzenie klocków hamulcowych i wyzerowanie SIA

 

Prace dodatkowe

Sprawdzenie + wymiana paska rozrządu i napinacza, świec zapłonowych, oleju ATF i filtra do skrzyni DSG, filtra powietrza, filtra paliwa, mikrofiltra, oleju do sprzęgła Haldex, oleju silnikowego+filtr+zerowanie SIA, płynu hamulcowego, akumulatora syreny autoalarmu oraz oczyszczenie hamulców bębnowych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacja wizyty online

 

Umów wizytę

 

 

Jeździsz Skodą nie starszą niż 8 lat o przebiegu do 210 tyś. km z udokumentowaną historią przeglądową w ASO? Zgłoś się do programu testów warsztatowych, w ramach którego Twój pojazd przejdzie przegląd serwisowy, a Ty będziesz się cieszył jego obniżonym kosztem!

 

Dowiedz się więcej