Co możemy zrobić
Zadbajmy razem o Twoją Škodę Zadbajmy razem o Twoją Škodę

Zadbajmy razem o Twoją Škodę

Poznaj oferty serwisowe

Czyszczenie klimatyzacji        Wymiana klocków i tarcz       Wymiana oleju i filtra oleju

                                                   hamulcowych

Dowiedz się więcej                                                                  Dowiedz się więcej                                                                Dowiedz się więcej

 

 

 

Zaufaj ASO. To się opłaca

 

Pewność
W Autoryzowanym Serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych z wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jego jakość.

 

Spokój
ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

 

Assistance
To usługa, dzięki której otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. Przeprowadzenie przeglądu okresowego wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie przedłuża ważność Gwarancji Mobilności / Service Mobility o rok lub do następnego przeglądu. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

 

Niezawodność
Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry – w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pomaga unikać błędów podczas napraw.

 

Mobilność
Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.

 

Racjonalne koszty
Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!) a także programom rabatowym dla aut starszych niż 4 lata (zależnie od marki).

 

Dostęp do pełnej informacji
Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

 

Wygoda
Poczekalnia, WiFi czy smaczna kawa – w taki sposób oczekujesz na realizację usług w autoryzowanych serwisach. Opłacalność Historia serwisowa ma wpływ na wartość Twojego samochodu – badania pokazują, że serwisując w ASO łatwiej o odsprzedaż z wyższą ceną*.

 

Ochrona
Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji.

 

Przejrzystość
Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.

 

 • Cena w ogłoszeniu wyższa o nawet 20% wg Raportu „Serwisowanie w ASO a cena samochodu”, autorstwa Związku Dealerów Samochodów oraz OTOMOTO, 2022 r.

 

Dożywotnia Gwarancja Mobilności

Jest to pakiet, którym objęte są automatycznie nowe samochody Skoda, starsze modele mogą zawsze się przyłączyć. Gwarancja mobilności obejmuje ochronę i pomoc przez całą dobę i wiele innych świadczeń dla wszystkich pasażerów samochodu.

 

Jest to program zapewniający użytkownikom modeli Skoda bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, niezależnie od miejsca pobytu program oferuje bezpłatną pomoc drogową i inne bezpłatne świadczenia w razie awarii, wypadku, kradzieży oraz w innych przypadkach unieruchomienia samochodu. Dożywotnia Gwarancja Mobilności zapewni Państwu pomoc w przypadku zdarzeń powstałych na terytorium Polski oraz prawie całej Europy. Program obowiązuje od daty sprzedaży samochodu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, jednak nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania z programu uzależnione jest od: – potwierdzonych w książce serwisowej samochodu okresowych (zależnych od czasu eksploatacji i przebiegu samochodu) przeglądów serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Skody, – dokonywania napraw, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnera Serwisowego Skody. Uzyskanie prawa do świadczeń Dożywotniej Gwarancji Mobilności Skody w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Skody. W zależności od zdarzenia, w ramach programu Dożywotnia Gwarancja Mobilności, przysługują:

 

 1. naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
 2. holowanie,
 3. samochód zastępczy,
 4. nocleg w hotelu,
 5. dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
 6. zwrot kosztów za przejazd taksówką,
 7. dostawa samochodu po naprawie,
 8. dostawa oryginalnych części zamiennych,
 9. pożyczka gotówkowa nieoprocentowana,
 10. serwis telefoniczny.

 

Świadczenia w ramach Dożywotniej Gwarancji Mobilności obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagena dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów.

 

Postępowanie w przypadku awarii, kradzieży, wypadku lub unieruchomienia pojazdu. W przypadku zaistnienia ww. zdarzeń, prosimy bezzwłocznie skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej ŠKODY.

 

Połączenie bezpłatne: 800 660 606

 

Połączenie płatne: +48 61 831 99 00

 

Uwaga: dla połączeń z zagranicy dostępny jest wyłącznie numer połączenia płatnego.